תקנון האתר

תכשיטים | צורפות | חריטה אישית

ברוכים הבאים לאתר סחר אלקטרוני של המותג "Yair Jewlery" אתר לרכישת מגוון תכשיטים המעניק, בין היתר, שירותי צורפות, חריטה אישית, טבעות נישואין בעיצוב אישי וקיום סדנאות לזוגות לעיצוב טבעות לכל אירוע.

אתר זה נמצא באחריות ובבעלות חברת "Yair Jewlery" (להלן: "החברה") ומשמש כאתר סחר אלקטרוני לרכישת מוצרים המוצעים באתר זה. 

פרטים ליצירת קשר: 

כתובת דוא״ל: yairah1313@gmail.com   

נייד: 050-5861313 

שעות פעילות: ימים א׳-ה׳, 09:00-18:00. יום ו׳ וערבי חג - לא עובדים.

אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון התכשיטים המוצעים באתר, להפתיע ולהתרגש כל פעם מחדש והכל בלחיצת כפתור. 

לצורך הנאה מלאה מאתר זה וקבלת שירות איכותי ומלא נבקשכם לקרוא תקנון זה ולהקפיד לפעול לפי התנאים הקבועים בו, וזאת כדי למקסם את חווית השרות שלכם מאתר זה ומהמוצרים המוצעים בו וכן משירותי החברה.

1. תנאי שימוש

בעת כניסה לאתר "Yair Jewlery"  ובעת שימוש באתר זה, בכל דרך שהיא ולכל צורך, הינכם מסכימים ומחויבים לתנאי השימוש באתר כפי שמוגדרים הם בתקנון זה ובהתאם לעדכונם מעת לעת. 

על ידי שימוש באתר זה הינך מאשר כי הוראות תקנון זה נקראו על ידך וכי הנך מסכים ומתחייב למלא אחר האמור בו. אם אינך מסכים לתנאי השימוש המפורטים בתקנון זה או לכל הוראה אחרת המופיעה באתר ו/או בכל חלק ממנו ו/או מתכניו, עלייך להפסיק את השימוש באתר זה.

משתמש אשר בחר לבצע הזמנה דרך האתר מסכים בכך לתנאי התקנון ולתנאים הקבועים באתר וכן, מסכים לחיובו בכרטיס אשראי ו/או באמצעי התשלום אשר נמסר על ידו במעמד ביצוע ההזמנה באופן מודע ומרצונו החופשי.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה ו/או כל הוראה אחרת באתר מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי, וללא שתמסור על כך הודעה מראש, ולכן יש לבחון את תנאי תקנון זה לפני כל שימוש באתר. כל שינוי בתנאי התקנון יכנס לתוקף מיד עם פרסומו באתר במסגרת התקנון. 

לשם נוחות האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אך כל האמור בו מיועד לנשים וגברים כאחד. כמו כן, כל האמור בלשון רבים, יש לקרוא כאילו נאמר אף בלשון יחיד, לפי העניין ולהיפך.


2. רכישה באתר

משתמש אשר השלים את תהליך ההזמנה באתר לא יוכל לבוא בטענות בנוגע למחיר המוצר באתר ו/או טיב השירות המוצע באתר זה.

ביצוע רכישה באתר זה אפשרי ככל והינך מעל גיל 18 וכי הינך כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה ובעת ביצוע הזמנה באתר המשתמש הינו קטין (מתחת לגיל 18) או אינו זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, המשתמש נדרש לידע את האפוטרופסיים החוקיים שלו ולקבל את אישורם לביצוע כל פעילות, מכל סוג שהוא, במסגרת האתר. כל פעילות אשר תבוצע על-ידי הקטינים באתר מהווה הסכמה כאמור.

2.1. ביצוע הזמנות 

ניתן לבצע הזמנה דרך אתר זה בהתאם לתהליך ההזמנה הקבוע באתר, בכל עת. מערכת ההזמנות באתר עובדת 24/7 וניתן לבצע הזמנה בכל זמן, בכל שעה ומכל מקום. 

ההזמנה תטופל בימים א'- ה', בין השעות 09:00-18:00. 

בכל בעיה ו/או שאלה בנוגע למוצר ו/או לתהליך הזמנה ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו במייל yairah1313@gmail בכל עת ו/או בטלפון שמספרו: 050-5861313 בשעות הפעילות המופיעות לעיל. ככל ולא היה מענה מוזמנים לשלוח הודעה ואנו נחזור אליכם.

בעת מילוי ההזמנה נבקשכם להקפיד ולעקוב אחר ההוראות וכן למלא את כל הפרטים הנדרשים במלואם, וזאת על מנת שנוכל לספק את הזמנה במועד וללא תקלות. ככל והפרטים שימסרו יהיו שגויים ו/או לא מדויקים, אנו לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה. 

לאחר ביצוע ההזמנה ישלח אימייל המאשר את קבלת ההזמנה, יחד עם פרטי ההזמנה וקבלה על ביצוע תשלום.

במידה ומוצר שהוזמן דרך האתר אינו קיים במלאי, הלקוח יעודכן ויהיה רשאי לבחור האם להשלים את תהליך ההזמנה ולבחור מוצר אחר או לבטל את ההזמנה ללא דמי ביטול. 

ככל ובוטלה הזמנה אם על ידי הלקוח ו/או אם על ידי החנות, החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר ו/או עקיף ו/או תוצאתי שנגרם למזמין ו/או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.


2.2 מחירים באתר  

המחירים באתר החברה מוצגים בשקלים, המחירים סופיים וכוללים מע"מ. 

אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לספק את המוצרים על פי התנאים הנקובים בתקנון זה ובהתאם למחירים הנקובים באתר בעת ביצוע ההזמנה, יחד עם זאת, יתכן מצב בו המחיר המוצג באתר לא יהיה עדכני ו/או מדויק, וזאת כתוצאה מטעות אנוש ו/או טעות תכנותית ו/או תפעולית באתר. במקרה שכזה, המחיר הקובע הוא המחיר בחברה והלקוח יעודכן בדבר שינוי זה. 


2.3 אמצעי תשלום 

חיוב ישיר באתר באמצעות כרטיס אשראי (למעט דיינרס ואמריקן אקספרס) - כחלק מחוויית השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו, דאגנו להטמיע באתר זה מערכת סליקה מתקדמת ומאובטחת המאפשרת ביצוע חיוב מיידי בכרטיס אשראי בהתאם לכל הכללים הקבועים בתקנות חברות כרטיסי האשראי. 

פרטי החיוב אינם נשמרים מטעמי ביטחון והגנה על פרטיות לקוחותינו, גם לא לצורך חיוב הזמנות חוזרות. בכל הזמנה יש לעדכן/למסור את פרטי החיוב מחדש.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן ו/או לשנות ו/או להוסיף ו/או להסיר את אמצעי התשלום הקיימים באתר, הכל בהתאם לאפשרויות התשלום הניתנות בסיום ביצוע הזמנה באתר ובהתאם לנהלי האתר שיקבעו על ידי החברה מעת לעת.

3. משלוחים ואספקה

3.1. משלוחים

המוצר המוזמן ישלח בהתאם לסוג המוצר ולאפשרויות המשלוח עבור המוצר, לכתובת אשר נמסרה בעת ביצוע ההזמנה, וזאת, בכפוף לקבלת תשלום מלא עבור המוצר ובכפוף לכך כי בעת ביצוע ההזמנה התקבלו פרטים מלאים ונכונים, כפי הנדרש בתקנון זה. 

ניתן לבצע הזמנות באתר 24/7, יחד עם זאת טיפול בהזמנות יעשה אך ורק בימים א' - ה' בהתאם לשעות הפעילות של החברה. 

למען הסר ספק, ימי שישי, שבת וחג אינם נחשבים כימי עסקים ולא יילקחו בחשבון במניין הימים לאספקת המוצר ו/או למשלוח המוצר. 

המשלוח יסופק על ידי חברת שליחויות עד לבית הלקוח או באמצעות דואר ישראל   ובהתאם לאזורי החלוקה של חברת השליחויות. המוצר יסופק תוך 3-7 ימי עסקים מרגע אישור העסקה על ידי החברה.

במקרה של מוצר אשר הוזמן בהתאמה אישית, המוצר יסופק תוך 7-10 ימי עסקים. 

איסוף עצמי - יעשה רק בתיאום מראש אל מול החברה באמצעות טלפון: 050-5861313.  

עלות המשלוח תיקבע בהתאם לסוג השליחות אשר נבחרה על ידי הלקוח בעת ביצוע ההזמנה וכן, למיקום אשר נקבע קבלת המוצר. עלות המשלוח תתווסף לעלות המוצר בעת ההזמנה. 

החברה רשאית לקבוע, מעת לעת, דמי משלוח מופחתים ו/או מוגדלים ו/או לבטל את דמי המשלוח לאזורים מסוימים ו/או עבור קנייה מעל מחיר מסוים ו/או בהתאם לגודל המוצר וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי. 

משלוח יתאפשר רק לאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה וכן, קבלת תשלום מלא עבור המוצר ועבור המשלוח וקבלת אישור על ביצוע תשלום זה. אנו רשאים לעכב משלוח ולמנוע את אספקתו באם לא התקבל תשלום מלא עבורו ו/או הזמנה לא בוצעה במלואה ו/או בצורה תקינה. 

מוצר שנשלח בהתאם לפרטים שנמסרו במעמד ביצוע ההזמנה, חזקה עליו שהגיע ליעדו.

מוצר שנשלח לכתובת שגויה אשר נמסרה בעת ביצוע ההזמנה והמוצר חזר לחברה ו/או חזר לחברה מכל סיבה אחרת, המשתמש יישא בכל עלות פוטנציאלית הנוגעת להחזרת המוצר ובכלל זה עלויות המשלוח ו/או ההחזרה, וכן עלויות משלוח נוסף לכתובת מתוקנת ועלויות נוספות ככל שיידרשו ויקבעו על ידי החברה בהתאם לנסיבות המקרה.

התשלום עבור המשלוח אינו ניתן לביטול מכל סיבה שהיא, זולת אם בוטלה העסקה בשל פגם ו/או אי התאמה ו/או אם בוטלה העסקה בטרם בוצע המשלוח.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את אפשרויות המשלוח, עלויות המשלוח ותנאי המשלוח באתר בכל עת.


4. ביטול עסקה  

החברה מקפידה על אספקת מוצרים איכותיים ותקינים, וכן על משלוח אשר יבטיח את הגעת המוצר שלם ותקין ועל כן, ביטול עסקה והחזרת מוצר יתאפשרו בתנאים הקבועים בתקנון זה ובהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981. 

4.1. תנאי ביטול עסקה

ניתן לבטל עסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 והתקנות שהותקנו על  פיו, כפי שיעודכנו מעת לעת (להלן: "חוק הגנת הצרכן"). בכל מקרה של סתירה בין הוראות חוק הגנת הצרכן, לבין ההוראות המופיעות בתקנון זה, הוראות חוק הגנת הצרכן גוברות.

מוצרים שבוצעו עליהם חריטה ו/או מוצרים שמותגו עבור לקוח ו/או יוצרו במיוחד עבורו לא ניתנים לביטול. 

בקשה לביטול ו/או שינוי עסקה מהסיבות המנויות בתקנון זה ו/או בחוק הגנת הצרכן תעשה לאחר פניה בטלפון ו/או במייל לנציגי החברה וקבלת אישור על החברה בדבר הביטול. 

ביטול עסקה, למעט מוצרים שבוצע עליהם חריטה ו/או מוצרים שמותגו עבור לקוח, אפשרי ככל והמוצר לא היה בשימוש, לא ניזוק, לא נפגם ולא עבר כל שינוי. באחריות הלקוח להחזיר את המוצר לכתובת החברה המופיעה באתר זה ו/או בטופס ההזמנה, כאשר הוא ארוז באריזתו המקורית בצרוף חשבונית מקור. 

במקרה של ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן למוצרים הניתנים לביטול, החברה תהא רשאית לגבות דמי ביטול בגובה של 5% מסך העסקה ו/או בסכום של 100 שקלים לפי הנמוך מבניהם. כאמור לעיל, עלות המשלוח ו/או הובלה והתקנה אינה ניתנת להחזרה ו/או ביטול.

בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, לא ניתן לבטל עסקה במקרים הבאים:

א) מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן לפי מידות ו/או דרישות מיוחדות.

ב) מוצרים שעל פי דין אין להחזירם.

ג) מוצרים שערכם נמוך מ 50 ₪ ו/או תכשיטים אשר מחירם מעל 3,000 ₪. 

ד) מוצרים פסידים - מוצרים שערכם יאבד בפרק הזמן עד החזרת המוצר לעסק.

ה) עסקאות לרכישת מוצרים הניתנים להקלטה, שעתוק או שכפול, שאריזתם המקורית נפתחה.


בביטול עסקה עלות החזרת המוצר, האחריות לשליחת המוצר וקבלתו על ידי הספק היא של הלקוח. לקוח שלא החזיר מוצר במועד ו/או לא עמד בתנאי מתנאי ביטול אלה לא יוכל לטעון לביטול העסקה.


4.2 החלפות - ניתן לבצע החלפה של מוצר ככל וקיימת טעות בהזמנה מצד החברה. החלפה תתאפשר רק בתנאי ולא נעשה שימוש במוצר, המוצר לא ניזוק והוא באריזתו המקורית. יש לאשר את ביצוע ההחלפה אל מול שירות הלקוחות של החברה. רק לאחר אישור שירות הלקוחות תתאפשר החלפה ויקבע המועד והתנאים לביצוע. 

4.3 מבצעים - מעת לעת יתכן והחברה תציע באתר זה מבצע מסוים. תנאי המבצע יקבעו על ידי החברה בלבד ויפורסמו בעת המבצע. החברה רשאית להפסיק את המבצע או לבצע שינויים בתנאי המבצע בכל עת ולא יהיה למשתמש כל טענה ו/או תלונה ו/או דרישה בדבר ביטול ו/או שינוי כאמור בסעיף זה. 

4.4 ביטול זכאות לביצוע עסקאות - החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל עסקה ו/או מכירה כולה ו/או חלקה וכן למנוע מלקוחות ו/או משתמשים מסוימים את הזכות לעשות שימוש באתר ו/או בשירותי החברה בכללותם בכל אחד מהמקרים האלו:

א) במידה ונפלה טעות קולמוס במחיר המוצר ו/או בתיאור המוצר. 

ב) מסירת פרטים שגויים במכוון בעת ביצוע הזמנה.

ג) גרימת נזק ו/או פגיעה באתר "Yair Jewlery" ו/או בצד שלישי כלשהו הקשור לאתר זה.

ד) ביצע מעשה בלתי חוקי ו/או שותפות למעשה שכזה. 

ה) קיים חוב לחברה ו/או לצד שלישי הקשור עמה וחוב זה אינו נפרע במועד.

ו) בוצעה הפרה כלשהי של תנאי הסכם זה.

4.5 סדנאות – קיימת אפשרות להזמין סדנאות וזאת בהתאם לפרטים הקבועים באתר. ביטול של הזמנה לסדנא לייצור תכשיטים תיעשה, לכל המאוחר, עד 7 ימי עסקים לפני המועד שנקבע לקיום הסדנא. ביטול סדנא לאחר מועד זה ועד 3 ימים לפני המועד הקבוע לקיום הסדנא יהיה כפוף לתשלום דמי ביטול בסך של 200 ₪. ביטול סדנא עד יומיים טרם המועד הקבוע לקיום הסדנא יהיה כרוך בתשלום דמי ביטול בסך של 500 ₪. 

לעניין זה, היום הקבוע לקיום הסדנא לא יבוא במניין ימי הביטול המותרים.     


5. המוצרים באתר

המוצרים המוצגים באתר הם מבחינת הצעה לרכישה ואין בהזמנת מוצר כל התחייבות מצד החברה לספקו. 

אנו עושים מאמץ לדאוג כי המידע / השירות המוצע אתר יהיה מעודכן בכל עת, יחד עם זאת ועל אף מאמצינו, יתכן מצב בו מוצר שהוזמן דרך האתר לא יהיה קיים במלאי חרף ביצוע הזמנה.

ככל והוזמן מוצר שאינו קיים במלאי, ניצור עמכם קשר לצורך עדכון, ובמידת האפשר ישלחו אפשרויות בחירה נוספות התואמות למוצר שהוזמן, במידה ואלו קיימות. מוצר שהוזמן ואינו קיים במלאי ו/או לא סופק מכל סיבה שקשורה לאתר זה, הזמנה זו לא תחייב את המזמין בתשלום ואם חויבה תזוכה במלואה.

לעניין זה, נציין כי לא יהיה למזמין ו/או לכל משתמש באתר זה טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי "Yair Jewlery" ו/או מי מטעמה בגין מוצרים שלא סופקו בפועל ובגינן המזמין לא חויב.

אתר זה דינמי ואנו עמלים רבות על עדכונו, אם בעדכון מוצרים ואם בפרטים נוספים, יחד עם זאת, לא נוכל להתחייב כי תיאור מוצר ו/או תוכן אחר המוצג באתר יהיה מדויק, מלא, מהימן, עדכני ו/או ללא שגיאות שכן טעות לעולם חוזרת. 

כמו כן, התמונות המוצגות באתר מיועדות להמחשה בלבד ועל כן יתכן שוני בין מראה ו/או גודל המוצר בתמונה ובין מראה ו/או גודל המוצר הסופי כפי שיתקבל אצל המזמין. במקרה כגון זה לא תהייה למזמין כל טענה ו/או תלונה לעניין המוצר ואין בכך כל עילה לביטול עסקה.

אתר זה תומך במכשירים שונים ועל כן ניתן להיכנס לאתר ולבצע הזמנה בכל עת מהמחשב, האייפד, הטאבלט, בטלפון הסלולרי ו/או בכל אמצעי אחר. יש לקחת בחשבון כי בכל צג במכשירים אלה מוצג צבע אחר בהתאם לרזולוציה הקבועה במכשיר ובהתאם לנתוני המכשיר ועל כן, אין אנו יכולים להתחייב כי התצוגה בכל אחד מהאמצעים הנ"ל תהייה זהה למקור.

למען הסר ספק, יובהר כי מרגע שהמוצר נשלח למזמין ו/או למי מטעמו אין החברה ו/או מי מטעמה אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמם נועדו המוצרים באתר זה. 


6. הגבלת אחריות

השרות באתר "Yair Jewlery" ניתן לשימוש כמו שהוא (As Is) ולכן לא תהייה למשתמש ו/או למי מטעמו כל טענה, דרישה ו/או תביעה כלפי החברה ו/או מי מטעמה בגין השרות המוצע באתר, אופי השרות, מגבלות הקיימות באתר או כל טענה כשלהי הנוגעת לאי התאמת השרות ו/או המוצרים ללקוח ודרישותיו. 

החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק כלשהו שייגרם במישרין או בעקיפין בשל רכישה באתר זה או בשל אי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או רשלנות של הלקוח או צד ג' כלשהו, לרבות רכישה ע"י קטין ללא הסכמת הוריו, רכישה בכרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו וכיוצ'. כמו כן אנו לא נישא בכל נזק הנגרם בגין איחור באספקה. 

החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק כלשהו שייגרם במישרין או בעקיפין בשל רכישה באתר זה או בשל אי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה כוח עליון ו/או תקלה באתר ו/או פריצה לאתר ו/או כל מצב בו האתר אינו פעיל ו/או אינו פועל בשלמות.  

מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה החברה ו/או מי מטעמה ,לא יישאו בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי המשתמש. 


7. מדיניות פרטיות ואבטחת מידע 

מערכת האתר הינה מערכת סגורה ומאובטחת, הן בתקשורת מול המשתמשת והן בשרתי המערכת.

הנהלת האתר מקפידה על פרטיות מבקרי האתר ומכבדת את פרטיותם בעת השימוש באתר. מדיניות הפרטיות תחול על הפרטים האישיים הנמסרים על ידי המשתמש באופן אקטיבי בעת ביצוע הזמנה ו/או לצורך ההרשמה למועדון לקוחותינו (לרבות ביחס להכללה במאגר מידע ודיוור ישיר).

במידע האמור לא יעשה כל שימוש למעט השימוש אשר לשמו הוא נועד ובגינו נמסר. המידע נשמר על ידינו ולא יועבר לשום גורם ו/או צד ג' אלא בהסכמת לקוחותינו בלבד. 

כל מידע אחר אשר הגיע לידנו ביחס למשתמש אשר אינו מידע אישי שהוזן באופן אקטיבי על ידי המשתמש וכפוף למדיניות הפרטיות באתר זה, וכן כל מסר, חומר או תוכן שנשלח או הועלה לאתר זה באמצעות דואר אלקטרוני או בדרך אחרת, לרבות נתונים, שאלות, תגובות, וכיו"ב, ייחשב כמידע שאינו סודי ואינו מוגן בזכויות כלשהן, ועל כן לא יהיה כפוף להגנת הפרטיות, ויטופל בהתאם. 


8. קניין רוחני וזכויות יוצרים

המותג "Yair Jewlery" שם המותג וכן הדומיין של אתר זה ושל כל אתר אחר של החברה ו/או מי מטעמה, הינם סימני המסחר של "Yair Jewlery" ו/או מי מטעמם בלבד (בין אם נרשמו ובין אם לאו), ואין לעשות בהם שימוש מבלי לקבל מראש ובכתב את הסכמת החברה.

החומרים והשירותים המוצעים באתר זה, מוגנים על ידי זכויות יוצרים, סימני מסחר, ו/או כל חוקי קניין רוחני אחרים. כל שימוש ללא הרשאה מפורשת של "Yair Jewlery" ו/או מי מטעמה, בחומרים או בשירותים או במוצרים המוצעים באתר זה לא לשימוש לו הם נועדו עלולים להפר חוקים אלה ולהפר את תנאי השימוש המוגדרים באתר זה והקבועים בחוק. 

אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לשווק ולהשתמש בכל צורה במידע ו/או תמונה מהאתר מבלי לקבל את רשותם המפורשת, בכתב, של בעלי ו/או מנהלי אתר "Yair Jewlery" ולפעול בהתאם להרשאה זו בלבד.

אין להשתמש ו/או להציג את המוצרים והמידע הקיים באתר זה במלואו ו/או בחלקו, באתר אינטרנט אחר או בכל מקור מידע אחר, ובכל דרך. 

בנוסף לחומרים והשירותים המוצעים באתר זה על ידי "Yair Jewlery" יכול ויהיו מוצעים באתר מוצרים, מידע ושירותים המוצעים על ידי צדדים שלישיים (להלן: "שירותי צד ג"). שירותי צד ג' עלולים להיות כפופים להסכמים נפרדים הנלווים לשירותים הללו. הנהלת האתר אינה אחראית ואינה נוטלת כל אחריות ו/או חבות מכל סוג שהוא ביחס לשירותי צד ג' ו/או מוצרים אשר יסופקו ע"י צד ג'. 

בכל מקרה בו צד כלשהו סבור כי קיימת הפרה כלשהי באתר לעניין זכויות יוצרים וקניין רוחני של צד ג' יש לפעול בהתאם לנוהל "התראה והסרה" לפיו יש לעדכן בכתב את הנהלת האתר בדבר הפרה זו במייל אנו נבחן כל פנייה ונפעל בהתאם לכל דין.


9.   עוגיות / Cookies

אתר זה משתמש ב"עוגיות "(Cookies) לצורך תפעול שוטף ותקין, וכן, כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, והתאמת האתר להעדפותיך האישיות, לצורכי אבטחת מידע וכו'.  "עוגיות" הן קבצי טקסט אשר נוצרים על ידי מחשבכם האישי לפי הוראות האתר ו/או מי מטעמו. 

ברוב הדפדפנים קיימת אפשרות להימנע מהפעלת העוגיות באמצעות שינוי הגדרות הדפדפן ואתם רשאים, בכל שלב, לבחור באפשרות זו. עם זאת, ביטול אפשרות זו במחשבכם עלולה לפגוע בשירותים אותם אתם מקבלים מהאתר ו/או בתוצאותיהם ו/או בהתאמתם לצרכי הלקוחה. 


10. הדין החל 

הדין החל על ובקשר לתנאי שימוש אלו והשימוש באתר הוא הדין הישראלי בלבד וזאת בין אם השימוש באתר נעשה בישראל ובין בחו"ל.

סמכות השיפוט הבלעדית בקשר עם תנאי השימוש והשימוש באתר מוקנית לבית המשפט המוסמך במחוז ירושלים בלבד.
טואול - בניית אתרים